TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İSTİŞARE TOPLANTISI

November 8, 2018

Türk Hava Yolları’nda yaklaşan Toplu İş Sözleşmesi öncesi yetkili sendika Hava İş, istişare toplantılarına devam ediyor.

THY çalışanlarını temsil eden Hava İş Sendikası, 1 Ocak’tan itibaren geçerli olacak yeni toplu iş sözleşmesi görüşmelerine hız verdi.

Hava İş Sendikası Genel Merkezi’nde, yaklaşan Toplu İş Sözleşmesi öncesi, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Şube Başkanlarının katılımıyla düzenlenen istişare toplantısında,  üyelerin menfaatleri doğrultusunda yapılan çalışmalar ve üyelerden gelen talepler değerlendirildi.

Toplu iş sözleşme sürecinde üyelerin doğrudan katkısını da alan Hava İş Sendikası, üyelerin katkılarıyla filizlenecek sürecin,  üye menfaati için yapıcı yaklaşımlar ve kazanımlarla azami seviyeye eriştirilmesi konusunda fikir birliğine vardı.

Hava İş Sendikası Genel Başkanı Ali Kemal Tatlıbal ise, “Şube başkanlarımızla, yaklaşan TİS 'e dair istişarelerde bulunduk. Biz, kargo, kokpit, kabin, operasyon ve ofis çalışanlarımızla, havacılığa hem gönül hem emek veren büyük bir Aileyiz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” şeklinde sürece ilişkin bilgi verdi.

Benzer Haberler

Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.

DEVAMI

Babalar Günü Kutlu Olsun

DEVAMI

Kadir Geceniz Mübarek Olsun

DEVAMI

Nasıl Üye Olurum?

Detaylar

Hukuk

Detaylar