Şube Başkanları


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
ÖMER KESKİN Sabiha Gökçen Şube Başkanı 1971 Samsun Vezirköprü doğumludur. Bakırköy Ticaret mezunu olup, askerlik görevinden sonra çeşitli şirketlerde çalışmıştır. 2000 yılında THY’de çalışmaya başladıktan sonra uzun yıllar Temsilcilik ve Baş Temsilcilik görevlerini üstlenmiştir. 2013’te Sendikada çalışmaya başlamış, 1 Ekim 2017’de Hava-iş Sabiha Gökçen Şube Başkanı seçilmiştir. Evli ve iki çocuk babasıdır.
SONER YİĞİT Ankara Şube Başkanı 1979 Malatya doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Malatya’da, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünde tamamlamıştır. TRT Harbiye istihbarat servisinde staj yapmış, sonra sırasıyla Ekovitrin Dergisinde, Tv5’te muhabir-editör görevlerinde bulunmuştur. 2007-2008 yılları arasında İstanbul Büyük Şehir Belediyesi-Bimtaş Kentsel Dönüşüm Projesinde iletişim uzmanı olarak görev yapmıştır. 2008 yılında THY Kargo Başkanlığında görev yapmaya başlamış olup, 2013 yılında Sendika Disiplin Kurulunda görev almış, 2017 yılında da Ankara Şube Başkanı seçilmiştir. Evli ve iki çocuk babasıdır.
HATEM ERTOSUN İzmir Şube Başkanı 1967 Van doğumludur. İlkokul, Orta Okul ve Liseyi Van’ da bitirmiş, 1989 yılında Türk Hava Yollarında işe başlamış olup 1996 yılın da İzmir’e tayin edilerek bugüne kadar Hareket ve Apron Hizmetleri Şefi olarak görevine devam etmiştir. 2013 yılında İzmir Şube Başkanı seçilmiştir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.
MURAT YAŞAR YILDIZ Antalya Şube Başkanı 1975 yılında Yozgat’ta doğmuştur. Yozgat Anadolu lisesinde, ortaokul ve liseyi tamamladıktan sonra Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. 1997 yılında üniversite öğrencisi iken, THY Antalya Kargo Müdürlüğünde part-time olarak göreve başlamış ve sonrasında aynı birimde uzun yıllar Kargo Pazarlama ve Satış Şefi olarak görev yapmıştır. 2021 yılında Antalya Şube Başkanı olarak seçilmiş olup, evli ve üç çocuk babasıdır.