Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

May 12, 2021

Maneviyatımızın yoğunlaştığı, milli birlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının gönlümüzde yer ettiği, rahmet ve bereket ayı olan mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakarak bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İdrak ettiğimiz bu mübarek günlerde Siyonist işgalci İsrail yönetiminin Mescid-i Aksa’ya ve mazlum Filistinli kardeşlerimize yaptığı saldırılarla Kadir Gecesi’nde başlattığı şiddet yüreklerimizde derin yaralar açmıştır. Siyonistlerin bu yaptıkları işgal, vahşet, insanlık ve hukuk dışı uygulamaları en şiddetli biçimde telin ediyor, Filistinli kardeşlerimizin direnişini selamlıyor, Mescid-i Aksa avlusunda bayramlaşacağımız günler için dua ediyoruz.

Dostluğu ve sevgiyi, soframızı, ekmeğimizi hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle tebrik eder, iyi bayramlar dilerim.


Ali Kemal TATLIBAL
Hava-İş Sendikası Genel Başkanı

Benzer Haberler

Sivil Toplum Kuruluşları Olarak Teröre Karşı Ortak Tavrımız

DEVAMI

Genel Başkanımız Ali Kemal Tatlıbal ve T.H.Y A.O Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay'ı Makamında Ziyaret Etti

DEVAMI

Kabin ve Kokpit Ekiplerinin Yıllık Ücretli İzin Planlamaları

DEVAMI

Nasıl Üye Olurum?

Detaylar

Hukuk

Detaylar