Cumhuriyetimizin 100. Yılı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun

October 28, 2023

Türk Milletine ve gençliğine bırakılmış en büyük miras ve vazgeçilmez bir değer olan Cumhuriyetimizin ilanının 100. yıldönümünü milletçe büyük bir heyecan ve gururla kutluyoruz.

Cumhuriyet, yeni kurulan bir devletin, ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği eşsiz bir savaşın sonunda elde ettiği büyük bir zaferdir. Türk milleti, Atatürk’ün önderliğinde dünya tarihinde eşine ender rastlanır büyük bir destan yazarak, tüm zorluklara göğüs germesini bilmiş ve gençlere bu eşsiz değeri teslim etmiştir. İstiklal ve istikbalimizin sembolü Cumhuriyetimizi korumak, ecdadımızın mirasına sahip çıkmak onu gelecek nesillere aktarmak için milletimizin her bir ferdi, bugün de aynı ruh ve kararlılığa sahiptir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu toprakları bizlere vatan kılan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor; tüm üyelerimizin Cumhuriyet Bayramı’nı en kalbi duygularımızla kutluyoruz.Türkiye Sivil Havacılık Sendikası (Hava-İş)
Yönetim Kurulu

Benzer Haberler

18 Mart Çanakkale Zaferi

DEVAMI

29. Olağan Genel Kurul - THY A.O. - Yenibosna Binası ve THY A.O. İstanbul-Satış Harbiye Binası İşyeri Delege Seçimleri Hakkında

DEVAMI

İş Kolu Tespit Davası 17 Aralık'a Ertelendi

DEVAMI

Nasıl Üye Olurum?

Detaylar

Hukuk

Detaylar