18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun

18.03.2024 00:09

Çanakkale zaferi milletimizin, dönemin en güçlü ve donanımlı ordularına karşı inanç, vatan sevgisi, birlik ve beraberlik duyguları ile vermiş olduğu büyük bir mücadeledir. Türk’ün yenilmezliğini, Mehmetçiğin azim ve iradesini aynı zamanda centilmenliğini tüm dünyaya göstermiştir. Türk Milleti Çanakkale’de elde ettiği üstün başarısı ile tüm dünyaya, bağımsızlık ve vatan söz konusu olduğunda, karşısında hiçbir gücün duramayacağını kanıtlamıştır.
 
Bu mukaddes topraklarının korunması ve bayrağımızın dalgalanması için birlik, beraberlik ve bütünlük içinde verilen mücadeleyi millet olarak idrak etmeli, gelecek nesillere bu bilinci aktarmayı, bu güzel vatanı bizlere emanet eden atalarımıza karşı bir borç bilmeliyiz.

Bizlere tarihe altın harflerle yazılan bu zaferin gururunu armağan eden, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları olmak üzere; bu mücadeleye iştirak eden Türk ordusunun kahraman mensuplarına, onu her şeyiyle destekleyen aziz Türk milletine ve vatanı uğruna hayatlarını feda eden bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Saygılarımızla


Türkiye Sivil Havacılık Sendikası (Hava-İş)
Yönetim Kurulu

Benzer Haberler

Haber Thumbnail

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun

DEVAMI
Haber Thumbnail

İftar Davetlerimiz

DEVAMI
Haber Thumbnail

28. Dönem Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri 5. ve 6. Toplantı

DEVAMI

Nasıl Üye Olurum?

Detaylar

Hukuk

Detaylar