2. Konut Yapı Kooperatifi

June 5, 2017

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

BİLİNDİĞİ ÜZERE SENDİKAMIZ SADECE TOPLU SÖZLEŞME VE İŞVERENLE İLİŞKİLER KONULARIYLA İLGİLENMEKLE KALMAYIP ANA TÜZÜĞÜNDE BELİRTİLEN DİĞER KONULARDA DA (MADDE 4:SENDİKANIN YETKİ VE FAALİYETLERİ) FAALİYETTE BULUNMAKTADIR. BUNLARDAN LİSANS KAYBI VE İŞSİZLİK SİGORTASINI İÇEREN SANDIK KURULMASI VEYA SOSYAL TESİS YAPILMASI GİBİ KONULAR İÇİN GENEL KURUL KARARI GEREKTİĞİNDEN ÖNÜMÜZDEKİ GENEL KURULDA YETKİ ALMAMIZ DURUMUNDA BU KONULARDA DA FAALİYET GÖSTERECEĞİZ. BU KONULARA İLİŞKİN ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA YAYINLAYACAĞIMIZ FAALİYET RAPORUMUZDA GENİŞ YER VERECEĞİZ. BU DÖNEM İÇERİSİNDE ÜCRETSİZ DİL KURSLARI, İSG EĞİTİMLERİ VE KOOPERATİF KONUSUNDA FAALİYETTE BULUNDUK VE BULUNMAYA DEVAM EDİYORUZ.

2014 YILI KASIM AYINDA KURULUŞUNA ÖNCÜLÜK ETTİĞİMİZ S.S.HAVAİS KONUT YAPI KOOPERATİFİ ÇALIŞMALARINA PLANLANDIĞI ŞEKİLDE DEVAM ETMEKTE OLUP BİR İKİ AY İÇERİSİNDE İNŞAATA BAŞLAYACAK SEVİYEYE GELMİŞTİR. ALLAHIN İZNİYLE 2019 YILI BAŞINDA ÜYELERİNE KONUTLARI TESLİM EDİLECEKTİR.

BU KOOPERATİFİN ÇOK CİDDİ TALEP GÖRMESİ VE HİSSELERİNİN HÂLİHAZIRDA %100 DEN FAZLA DEĞER KAZANMASI BİZİ İKİNCİ KOOPERATİF KONUSUNDA CESARETLENDİRDİ VE YAKIN ZAMANDA S.S.HAVAİŞ KIBRIS CADDESİ KOOPERATİFİNİN KURULUŞUNU GERÇEKLEŞTİRDİK.

İLK KOOPERATİFLE AYNI BÖLGEDE YAPMAYI PLANLADIĞIMIZ 2.KOOPERATİFE ÜYE KAYITLARIMIZ 5 HAZİRAN TARİHİNDE BAŞLAYACAKTIR. ÜYELİK ŞARTLARI VE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN www.havaiskibriskoop.com SİTESİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

BU KOOPERATİFİN DE İNŞAATINA 2017 YILI BİTMEDEN BAŞLAYARAK İLK KOOPERATİF GİBİ 2019 YILI İÇERİSİNDE TAMAMLAMAYI VE ÜYELERİNİ EV SAHİBİ YAPMAYI HEDEFLİYORUZ.

ÜYELERİMİZİN İHTİYAÇLARINA YÖNELİK BU VE BUNA BENZER ÇALIŞMALARIMIZ ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE DE DEVAM EDECEKTİR. ÇÜNKÜ BİZ SENDİKAYA KÜLFET YARATMAYAN VE ASLİ GÖREVİNİ YAPMASINA ENGEL OLMAYAN AYRICA ÜYELERİNE MENFAAT SAĞLAYAN PROJELERE ÖNCÜLÜK ETMENİN ÜYELERLE SENDİKANIN KAYNAŞMASINA CİDDİ KATKI SAĞLADIĞINA İNANIYORUZ.

BU PROJEMİZDEN DE YÜZÜMÜZÜN AKIYLA ÇIKMA TEMENNİLERİMİZLE

Benzer Haberler

Sinyorite Düzenlemesi Hakkında

DEVAMI

Hava İş Kanun Çalıştayı Düzenlendi

DEVAMI

Acı Kaybımız

DEVAMI

Nasıl Üye Olurum?

Detaylar

Hukuk

Detaylar