Android
IOS
MacOs
Windows
 
Adım 1: Websitemizde ana sayfada, sağ üst köşede bulunan üye girişine tıklayanız.
 
Adım 1
 

Adım 2: T.C. Kimlik numaranız ve şifrenizle siteye giriş yapmanız gerekmektedir. Şifreniz ilk girişte T.C. kimlik numaranızın son 6 hanesidir.
Not: İlerleyen zamanlarda şifrenizi unutmanız durumunda "Şifremi Unuttum" butonuna tıklayarak şifrenizi yenileyebilirsiniz.

 
Adım 2
 
Adım 3: Üye girişi yaptıktan sonra sistem sizden yeni şifrenizi değiştirmeniz için yeni bir sayfaya yönlendirecektir, ilgili sayfada yeni şifrenizi oluşturup tekrar siteye üye girişi yapınız.
 

Adım 3-1

 

Adım 3-2

 
Adım 4: Üye girişi yaptıktan sonra sistem bilgilerinizi güncellemenizi isteyecektir, ilgili bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak güncelledikten sonra üyeliğiniz aktif hale getirilecektir.
 
Adım 4
 
Adım 5: Üyeliğinizin aktif hale getirilmesi akabinde Anketler, Etkinlikler, Mesajlar, Sendikaya Bildir ve Hukuk bölümlerini aktif olarak kullanabileceksiniz.
 
Adım 5
 
Yukarıdaki süreçleri tamamladıktan sonra kullanmış olduğunuz akıllı telefonunuzun işletim sistemine bağlı olarak Google Play Store veya App Store ‘a girerek “Hava-İş” olarak arama yapıp mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. Mobil uygulamamız sayesinde websitemiz üzerinden yapmış olduğunuz bütün işlemleri mobil uygulamalarımızdan yapabilir aynı zaman da anlık olarak sitemizdeki bildirimlere telefonlarınıza gelecek bildirimler ile ulaşabilirsiniz.
 
Google Play Store
 
Apple App Store
 
Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda webdestek@havais.org.tr adresinden destek alabilirsiniz.