Ramazan Bayramı

Ramazan Bayramı

Değerli Üyelerimiz;

Hanenizi bereketle, gönlünüzü hoşgörüyle, ruhunuzu sabır ile dolduran 11 ayın sultanı Mübarek Ramazan ayı vesilesi ile Türkiye’nin dört bir yanında yer alan üyelerimizle soframızı paylaşarak sık sık bir araya geldik.

İstanbul’da üyelerimiz ve aileleriyle 6 binden fazla katılımın gerçekleştiği 8 iftar davetimizde sizlerle bir araya gelmekten, sendikamızla üyelerimiz arasında bağın her geçen gün güçlendiğinin ibaresi olarak her sene katılımın katlanarak artmasından ötürü büyük memnuniyet duyuyoruz.

İstanbul dışında; Adana, Adıyaman, Ankara, Antalya, Batman, Bodrum, Çanakkale, Çorlu, Dalaman, Denizli, Diyarbakır, Edremit, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Kars, Kastamonu, Iğdır, İzmir, Kayseri, Kütahya, Malatya, Mardin, Muş, Samsun, Sinop, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon gibi Türkiye’nin dört bir yanında düzenlediğimiz iftar yemeklerimize, o bölgelerde çalışan tüm üyelerimiz, aileleriyle birlikte katılım gösterdiler. Hava-iş ailemizle bir Ramazan ayını daha aynı sofralarda, birlik ve beraberlik ruhuyla tamamladık.

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi diler, Ramazan Bayramının insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Benzer Yazılar