Kooperatiflerimizle İlgili Duyuru

Kooperatiflerimizle İlgili Duyuru

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

KURULUŞUNA ÖNCÜLÜK ETTİĞİMİZ VE GEÇTİĞİMİZ HAFTA İTİBARİYLE ÜYELİK KAYDINA BAŞLAYAN S.S.HAVAİŞ KIBRIS CADDESİ KONUT YAPI KOOPERATİFİ’NE http://www.havaiskibriskoop.com BU SÜREDE YOĞUN TALEP GELDİ VE GELMEYE DE DEVAM EDİYOR. BİZE GÜVENİNİZİN BİR TELAKKİSİ OLARAK GÖRDÜĞÜMÜZ BU DURUMDAN DOLAYI SİZLERE TEŞEKKÜR EDERİZ. İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA (HEDEFİMİZ 2-3 AY İÇERİSİNDE) BU KOOPERATİF İÇİN DE İMARLI ARSA ALARAK ÜYELERİMİZİN 2019 YILI ORTASINDA KONUT SAHİBİ OLMALARINI TEMİN EDECEĞİZ.

YAKLAŞIK 2,5 YIL ÖNCE KURULUŞUNA ÖNCÜLÜK ETTİĞİMİZ S.S.HAVAİŞ KONUT YAPI KOOPERATİFİ’NİN DE http://www.havaisyapikooperatifi.com HEDEFLEDİĞİMİZ DOĞRULTUDA FAALİYETLERİNE DEVAM ETMESİ VE ÇOK YOĞUN TALEP GÖRMESİNDEN SONRA HAVACILIK CAMİASINA HİTAP EDEN BİRKAÇ KOOPERATİFİN DAHA KURULDUĞUNA ŞAHİT OLDUK. BU KOOPERATİFLERE İLİŞKİN OLARAK SENDİKAMIZA ÇOK SAYIDA BAŞVURU OLUYOR VE GÖRÜŞ SORULUYOR. BU KOOPERATİFLERİN HİÇBİRİ İLE BAĞLANTIMIZ BULUNMAMAKTA OLUP HAKLARINDA OLUMLU VEYA OLUMSUZ GÖRÜŞ BİLDİRMEMİZ SÖZKONUSU DEĞİLDİR. ANCAK BAZEN ÜYELERİMİZİN KOOPERATİFLERLE İLGİLİ KAFA KARIŞIKLIĞI YAŞADIĞINA VE BAŞKA KOOPERATİFLERLE İLGİMİZ OLDUĞU YANILGISINA DÜŞTÜKLERİNE ŞAHİT OLUYORUZ. BU NEDENLE BU MAILİ GÖNDERME İHTİYACI HÂSIL OLDU.

SENDİKA OLARAK SADECE İKİ KOOPERATİFİN KURULUŞUNA ÖNCÜLÜK ETTİK. BİRİNCİSİ S.S.HAVAİŞ KONUT YAPI KOOPERATİFİ OLUP HÂLİHAZIRDA ÜYE KAYDI YAPILMAMAKTADIR. SADECE DEVİR SÖZKONUSU OLABİLMEKTEDİR. İKİNCİSİ İSE S.S.HAVAİŞ KIBRIS CADDESİ KONUT YAPI KOOPERATİFİ’DİR. BU KOOPERATİF İSE GEÇTİĞİMİZ HAFTA ÜYE KAYITLARINA BAŞLAMIŞ OLUP EN GEÇ BİR AY İÇERİSİNDE ÜYE KAYITLARINI SONA ERDİRMEYİ HEDEFLEMEKTEDİR. GÖRÜLECEĞİ ÜZERE BİZİMLE İRTİBATLI KOOPERATİFLERİN ADINDA HAVA-İŞ İSMİ GEÇMEKTEDİR VE BİZİM GÜVENCEMİZ ALTINDADIR.

HÂLİHAZIRDA ÜYELİK KABUL EDEN KOOPERATİFİMİZ HAVAİŞ KIBRIS CADDESİ KOOPERATİFİ OLUP http://www.havaiskibriskoop.com BU KOOPERATİF HAKKINDA SENDİKA TEMSİLCİLİK ODALARINDAKİ STANDLARIMIZDAN YA DA  info@havaiskibriskoop.com MAIL ADRESİNDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

ÜYELERİMİZE VE KAMUOYUNA SAYGILARIMIZLA DUYURULUR…

Benzer Yazılar