Başkanımız Ali Kemal Tatlıbal: Teröre Boyun Eğmeyeceğiz!

March 19, 2016

Beyoğlu, İstiklal Caddesi’nde bugün gerçekleşen terör saldırısı neticesinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına ve ülkemize başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.

Art arda gerçekleşen terör saldırılarıyla, vatandaşlarımız üzerinde korku bulutları oluşturmaya çalışanlar, şunu bilsinler ki; biz Türk milleti olarak boyun eğmeyiz, geri adım atmayız, yaralarımızı sarar, mücadeleye devam ederiz. Şehitlerimizin vatan aşkıyla hayatlarını adadıkları bu topraklarda, milletimizin birlik ve bütünlüğünü bozmak isteyen tek bir kul dahi kalmayana dek rahat uyumayacağız ve uyutturmayacağız. Bu vatan sevgisiyle dolu milletin karşısında, hepiniz yenilmeye mahkûmsunuz. Teröre boyun eğmeyeceğiz!

Milletimizin, bayrağımızın, vatanımızın bekası için dimdik ayaktayız. Bu alçakça, sinsice planlanan insanlık dışı saldırıların arkasındakilerin ve terör örgütlerine o veya bu gerekçeyle arka çıkanların,  bedel ödeyeceği zaman yakındır. Şunu herkes bilmelidir ki biz terörü kabullenmeyeceğiz, biz terörü kanıksamayacağız ve biz teröre yenilmeyeceğiz. Vatanımıza göz koyanı, mezara koymak adına canımız bu vatana feda olsun!

ALİ KEMAL TATLIBAL

HAVA-İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI

Benzer Haberler

25th Term Collective Bargaining Agreement Survey

DEVAMI

TİS İhlallerine İlişkin Suç Duyurusu Hakkında

DEVAMI

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

DEVAMI

Nasıl Üye Olurum?

Detaylar

Hukuk

Detaylar