Başkanımız Ali Kemal Tatlıbal, Türk-iş Yönetimine Seçildi

Başkanımız Ali Kemal Tatlıbal, Türk-iş Yönetimine Seçildi

Hava-İş Sendikası Genel Başkanımız Ali Kemal Tatlıbal, 3-6 Aralık 2015 tarihlerinde, Ankara Büyük Anadolu Oteli’nde gerçekleştirilen, Türkiye’nin en büyük işçi konfederasyonu TÜRK-İŞ’in 22. Olağan Genel Kurulu’nda yönetim kurulu yedek üyeliğine seçildi.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bakanların ve Parti Genel Başkanları’nın da konuşma yaptığı genel kurulda; Ergün Atalay Türk-iş Genel Başkanı seçildi.

Sendika Genel Başkanımız Ali Kemal Tatlıbal, Türk-iş Yönetim Kurulu yedek üyeliğine seçilmesinin ardından basın mensupları ile gerçekleştirdiği konuşma da; “Üyelerimizin destek ve takdiri ile yönetime gelişimizin 2. yılını tamamladığımız bu zaman diliminde, Hava-iş Sendikası olarak Havacılık sektöründe çalışan üyelerimizin çalışma koşullarını iyileştirmek amacıyla belirlediğimiz hedeflerimizin gerçekleşmesine yönelik Toplu İş Sözleşmesi çalışmalarımıza tüm hızı ile devam etmekteyiz.
Yönetim de olduğumuz süre zarfında bize destek olan Türkiye’nin en büyük işçi konfederasyonu TÜRK-İŞ’in seçim sonuçlarının; TÜRK-İŞ camiasına, çalışma hayatımıza ve tüm ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederiz.” dedi.

Benzer Yazılar