15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kutlu Olsun

July 14, 2022

15 Temmuz, vatanımızın bölünmez bütünlüğünün, milletimizin azim ve kararlılığının, milli birlik ve beraberliğinin bütün dünyaya bir kez daha gösterildiği bir tarih, dünya toplumlarına ve devletlerine ders veren bir destandır.

Aziz milletimiz 15 Temmuz gecesi, tıpkı Çanakkale'de, İstiklal harbinde olduğu gibi tüm fertleriyle tek yürek olmuştur. Ay-Yıldızlı al bayrağımızın altında toplanan ve 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çağrısıyla çıktıkları meydanlarda tankların, helikopterlerin ve hainlerin karşısına sadece ve sadece imanıyla, inancıyla, yüreğiyle dikilerek demokrasisine, istiklaline ve istikbaline sahip çıkmıştır.

Kahraman milletimizin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü kutladığımız bugün vesilesiyle; istiklali ve istikbali için canı pahasına ülkesini savunan 15 Temmuz şehitlerimizi ve tarih boyunca aynı mukaddes değerler uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, tüm gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.Ali Kemal TATLIBAL
Hava-İş Sendikası Genel Başkanı

Benzer Haberler

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Rahmetle Anıyoruz

DEVAMI

26 Nisan Dünya Pilotlar Günü Kutlu Olsun

DEVAMI

ERP Sistemindeki Hatalardan Kaynaklı Ücret Kayıpları

DEVAMI

Nasıl Üye Olurum?

Detaylar

Hukuk

Detaylar