Babalar Gününüz Kutlu Olsun

June 19, 2022

Baba olmak yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyadaki en yüce duygulardan biridir. Karşılıksız sevginin en güzel örneklerini veren babalarımız sonsuz bir sevgi ve özveri ile çocuklarına rehberlik eden ilk öğreticilerdendir.

Hayatımızın her anında varlıklarıyla bizleri onurlandıran, aile içerisinde üstlenmiş oldukları görev ve sorumlulukları büyük bir özveriyle yerine getirmekle birlikte yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren babalarımız ailenin mutluluğu için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti sarf etmektedirler. Onların özverileri, yaşamımız boyunca karşılaştığımız güçlüklerden çıkış yolunu gösteren ışık olmuştur. 

Bu duygu ve düşüncelerle; başta ülkemizin birlik ve beraberliği yolunda canlarını feda eden şehitlerimiz ve onların değerli babaları olmak üzere aile ve toplum hayatının omurgasını oluşturan babalarımızın Babalar Günü’nü kutlar, kendilerine aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim.Ali Kemal TATLIBAL
Hava-İş Sendikası Genel Başkanı

Benzer Haberler

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

DEVAMI

THY Yönetim Kurulu Başkanı Aycı Üyelerimizle Bir Araya Geldi

DEVAMI

Piknik'22 Türkiye Sivil Havacılık Sendikası Pikniği 23.07.2022

DEVAMI

Nasıl Üye Olurum?

Detaylar

Hukuk

Detaylar