8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

March 7, 2023

Hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız, sevgi, fedakârlık ve hoşgörünün sembolü olan kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır. Milli ve manevi değerlerimizin, kültür ve geleneklerimizin en kıymetli taşıyıcıları hiç şüphe yok ki kadınlarımızdır. Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan kadınlarımız toplumun her kademesinde görev aldığı gibi kahramanlık destanları yazmıştır.
 
Kadınlarımızın toplumda hak ettikleri konuma yükselmeleri, geleceğe güvenle bakmaları, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerin başarısında anahtar bir rol oynamaktadır. Bir ana olarak, geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı ahlak, edep ve terbiye dâhilinde yetiştirerek topluma faydalı birer fert olmaları yolunda gösterdikleri gayret ve fedakârlık her türlü takdirin üstündedir.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta şehit anaları ve eşleri olmak üzere sevgi, merhamet, şefkat timsali olan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


Ali Kemal TATLIBAL
Hava-İş Sendikası Genel Başkanı

Benzer Haberler

Başkanlar Kurulu Sonuç Bildirgesi

DEVAMI

Yüce Milletimizin Demokrasi Zaferi

DEVAMI

Havacılığın Tek Sendikası Hava-iş

DEVAMI

Nasıl Üye Olurum?

Detaylar

Hukuk

Detaylar